SONNET 2 ar RONDO 3: kuris garso procesorius man tinkamesnis?

Bandote pasirinkti SONNET 2 ar RONDO 3? Turime keletą patarimų, kurie padės rasti sau tinkamą garso procesorių jūsų kochleariniam implantui.

Naujausia garso procesoriaus technologija

Nesvarbu, ar važiuojate automobilyje, ar leidžiate laiką su draugais triukšmingame bare, ar ilsitės namuose, SONNET 2 ir RONDO 3 yra aprūpinti Automatic Sound Management 3.0 ir Adaptive Intelligence, leidžiančia išgirsti viską, kur esate. Dviejų kilpų automatinis stiprinimo valdymas pritaiko garsumo lygius, kad garsūs garsai būtų patogesni, o švelnūs garsai būtų lengviau girdimi. Patobulintas triukšmo mažinimas ir du mikrofonai, orientuoti į kalbą leidžia daugiau niekada nepraleisiti pokalbių su SONNET 2 ar RONDO 3. Kadangi abiejose procesoriuose yra aukščiausios technologijos, nereikia daryti kompromisų dėl garso kokybės.

Už ausies arba viskas viename

MED-EL yra ne tik teikia jums aukščiausios kokybės technologijas, bet ir dizaino srityje atsižvelgia į naujoves ir funkcionalumą. Jei nešiojate akinius, galite rinktis RONDO 3, nes jis neliečia ausies. Tačiau jei esate įpratę nešioti klausos aparatus už ausies, pažįstamas SONNET 2 dizainas gali būti jums patogesnis.

Woman running while wearing SONNET 2 audio processor

Diskretiškumas ar išskirtinumas?

Kai išsirinksite jums tinkamiausią garso procesorių, personalizavimo būdų yra labai daug! Nesvarbu, ar norėtumėte, kad procesoriu būtų mažiau matomas, ar išsiskirti, galite rinktis iš daugybės dizainų.

SONNET 2 galite naudoti spalvų konfigūratorių, kad pritaikytumėte mikrofono ir baterijų dangtelius. Taip pat yra daugybė ritės dizaino dangtelių.

RONDO 3 taip pat galima rinktis iš daugybės variantų – nuo diskretiškų plaukų modelių iki akį traukiančio dizaino. Tikrai rasite savo stiliui tinkančius viršelius. RONDO 3 „viskas viename“ konstrukcija taip pat yra paprasta naudoti, ypač riboto miklumo žmonėms. Yra ir paprastų spalvų dangtelių.

Pasiruošę bet kam

Man swimming while wearing RONDO 3 audio processor with WaterWearVanduo nėra problema RONDO 3 ir SONNET 2. Turėdamas IP54 reitingą, SONNET 2 gali atlaikyti kasdienius purslus ir dulkes, o RONDO 3 IP68 įvertinimas užtikrina, kad jo net nepažeis prakaitas ar lietus.

WaterWear, kurį galima naudoti abiem garso procesoriams, netgi leidžia užsiimti vandens sportu ir plaukioti. SONNET 2 taip pat turi ActiveWear ir BabyWear dėvėjimo galimybes, užtikrinančias papildomą saugumą ir ramybę.

Baterijos: belaidis įkrovimas ir lankstumas

Ilgai veikiančios baterijos ir patogios įkrovimo galimybės taip pat yra svarbios, kad girdėtumėte visą dieną. Naudojant RONDO 3, paprastas belaidis įkrovimas užtikrina pakankamą baterijos veikimo laiką, kad būtų galima girdėti visą dieną. Be to, baterija yra įkraunama, todėl sumažėja baterijų sąnaudos ir švaistymas. Taip pat galima įsigyti įkrovimo laidą, kad galėtumėte papildomai pakrauti procesorių keliaujant.

Vartotojams, kurie mėgsta lankstumą, SONNET 2 modulinė konstrukcija palengvina dalių keitimą, be to, jame yra daug skirtingų baterijų variantų. Su dviem vienkartinėmis cinko-oro baterijomis galite girdėti iki 60 valandų. Taip pat yra įkraunamų variantų: Rechargeable Battery Max vaikia iki 17 valandų, įkraunama standartinė baterija – iki 10 valandų, o Rechargeable Battery Micro – iki 7 valandų.

Transliavimo galimybės

AudioStream, kuris dedasi ant SONNET 2 baterijos, leidžia belaidžiu būdu transliuoti muziką ir telefono skambučius tiesiai į garso procesorių iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

Kitas ryšio transliavimo būdas, suderinamas su RONDO 3 ir SONNET 2, yra AudioLink. Jis perduoda garsą per Bluetooth arba per ausinių laidą tiesiai į SONNET 2 arba RONDO 3. AudioLink taip pat veikia kaip nuotolinis mikrofonas, leidžiantis girdėti toliau esančius žmones, kai bendraujama triukšmingoje aplinkoje.

SONNET 2 ar RONDO 3

Keiskite garso procesoriaus nustatymus

Tiek SONNET 2, tiek RONDO 3 siūlo paprastą įrenginio valdymą. AudioKey 2 programa gali pakeisti nustatymus, rasti garso procesorius ir patikrinti akumuliatoriaus būseną – visa tai tiesiogiai iš jūsų išmaniojo telefono. Arba galite naudoti FineTuner Echo nuotolinio valdymo pultą su paprastu ekranu, norėdami reguliuoti garsumą, keisti programą ir suaktyvinti ryšį.

Suderinamumas yra svarbiausia

Dėl MED-EL atgalinio suderinamumo, net jei KI gavote prieš daug metų, galite naudoti RONDO 3 arba SONNET 2. Jei turite EAS (elektrinės akustinės stimuliacijos) sistemą, SONNET 2 yra jums skirtas garso procesorius. SONNET 2 ir RONDO 3 yra suderinami su MED-EL ABI (klausos smegenų kamieno implantais). Abu garso procesoriai taip pat yra prieinami bimodaliniams vartotojams, kurių vienoje pusėje yra KI, o kitoje – klausos aparatas.

Nepriklausomai nuo to, ką nusprendėte: SONNET 2 ar RONDO 3 geriausiai atitinka jūsų poreikius ir gyvenimo būdą, pasirinksite MED-EL patikimumą. Mūsų garso procesoriai sukurti atsižvelgiant į ilgaamžiškumą, tačiau jei kas nors nutiktų jūsų garso procesoriui, galite pasikliauti vietiniais MED-EL priežiūros specialistais, kurie jums padės.