fbpx

MED-EL klausos sprendimai

MED-EL yra implantuojamų klausos sistemų technologijos lyderis. MED-EL tobulina klausos implantų technologinę ir mokslinę bazę jau daugiau nei du dešimtmečius. Būdami rimtai ir nuosekliai atsidavę moksliniams tyrimams ir eksperimentinei plėtrai, mes nuolat palaikome inovacijų kūrimo procesą, o platus mūsų implantų asortimentas užtikrina, kad galėsime pasiūlyti optimalų sprendimą kiekvienam pacientui, kuriam diagnozuotas vienoks arba kitoks klausos sutrikimas.

Kuris klausos sprendimas padėtų man?

Sužinokite daugiau apie jūsų klausos sutrikimo tipą, ir pamatykite, kuris iš mūsų klausos sprendimų jums yra tinkamas.

Sužinoti daugiau

MED-EL darbavosi šioje srityje nuo pat pradžių ir darbuosis dėl jūsų šiandien, rytoj ir ateityje, kad galėtų pasiūlyti jums pačias moderniausias klausos implantų sistemas.

KI sistema

Kochleariniai implantai

Kochleariniai implantai gali padėti atstatyti klausą žmonėms, turintiems rimtą arba gilų sensorineuralinį klausos sutrikimą. Sužinokite, kaip kochleariniai implantai gali padėti jums ar jūsų vaikui mėgautis klausos džiaugsmais.

VIBRANT SOUNDBRIDGE

Vidurinės ausies implantas

VIBRANT SOUNDBRIDGE gali suteikti natūralią garso kokybę asmenims, turintiems konduktyvų, mišrų ar sensorineauralinį klausos sutrikimą. Sužinokite, kaip Soundbridge gali pakeisti jūsų gyvenimą.

BONEBRIDGE

Kaulinio laidumo implantas

BONEBRIDGE kaulinio laidumo implantas gali suteikti optimalią garso kokybę žmonėms su konduktyviu ar mišriu klausos sutrikimu, arba kurtumu vienoje pusėje. Sužinokite, kaip BONEBRIDGE gali jums padėti.

ADHEAR

Kaulinio laidumo priklijuojamas klausos aparatas

ADHEAR yra revoliucinė kaulinio laidumo sistema, kuri padeda girdėti asmenims, turintiems konduktyvų klausos sutrikimą arba kenčiantiems kurtumą vienoje pusėje. Sužinokite, kaip ADHEAR gali palengvinti jūsų gyvenimą.

Pasirinkite savo procesorių

Ar jau žinote, kurio garso procesoriaus ieškote? Tiesiog paspauskite ant vieno iš paveikslėlių, norint sužinoti daugiau.

SONNET 2

Kochlearinio implanto garso procesorius

RONDO 3

Kochlearinio implanto garso procesorius

SAMBA 2

VIBRANT SOUNDBRIDGE ir BONEBRIDGE garso procesorius

ADHEAR

Kaulinio laidumo priklijuojamas klausos aparatas

Lifelong Hearing žurnalas

Norime jus supažindinti su nuostabiu žmogaus klausos pasauliu, pasidalyti patarimais ir gudrybėmis, kaip išvengti klausos praradimo, taip pat parodyti įvairius klausos sprendimus. Skaitykite mūsų žurnalą ir susipažinkite su įkvepiančiomis klausos implantų naudotojų istorijomis, interviu su gydytojais, mokslo žiniomis apie įvairius klausos sprendimus… ir dar daugiau!

Mokomieji filmukai

SONNET2, RONDO 2, SAMBA2, SAMBA 2 GO, ADHEAR. AudioLink, AudioKey