Didžiausias klausos implantų sistemų asortimentas

Teisingai pasirinktas kochlearinis implantas yra pagrindas puikiam supančios aplinkos ir muzikos girdėjimui, lengvam ištyrimui magnetinio rezonanso būdu, bei sparčiam kalbos mokymuisi. Implanto dydis ir patikimumas, bei kalbos procesoriaus patogumas svarbus tiek suaugusiems, tiek patiems mažiausiems pacientams.

MED-EL yra implantuojamų klausos sistemų technologijos lyderis. MED-EL tobulina klausos implantų technologinę ir mokslinę bazę jau daugiau nei du dešimtmečius. Būdami rimtai ir nuosekliai atsidavę moksliniams tyrimams ir eksperimentinei plėtrai, mes nuolat palaikome inovacijų kūrimo procesą, o platus mūsų implantų asortimentas užtikrina, kad galėsime pasiūlyti optimalų sprendimą kiekvienam pacientui, kuriam diagnozuotas vienoks arba kitoks prikurtimas.
MED-EL darbavosi šioje srityje nuo pat pradžių ir darbuosis dėl jūsų šiandien, rytoj ir ateityje, kad galėtų pasiūlyti jums pačias moderniausias klausos implantų sistemas.

MEDEL_HIS_2015_DLCOIL_Landscape_compact
 • Kochlearinių
  implantų palyginimas

 • Gamintojas
 • Gamintojo šalis
 • Pasirodė gamyboje
 • Į sraigę įstumiamo elektrodo ilgis (suteikia galimybę geriau girdėti kalbą, mėgautis muzika, geriau suprasti triukšme*)
 • Magnetinio rezonanso tyrimas
 • Synchrony 73,5 %
  Pulsar 100 %

 • MED-EL
 • Austrija
 • Pulsar 2007 metai
  Sonata 2007 metai
  Concerto 2011 metai
  Synchrony 2014 metai
 • 31,5 mm
 • Iki 1,5 Teslos
  Nereikia chirurginiu būdu išimti magneto
 • 110,5 %

 • Gamintojas №2
 • Australija
 • 2005 metai
  2009 metai
 • 14,5 mm
 • Iki 1,5 Teslos**
  Tik chirurginiu būdu išėmus magnetą
 • 122,5 %

 • Gamintojas №3
 • JAV
 • 2002 metai
 • 25 mm
 • Iki 1,5 Teslos**
  Tik chirurginiu būdu išėmus magnetą

*Pagal klinikinę studiją FS1: galutinę ataskaitą (CRD2005CIP001), Innsbruck, Kovas 2007.

** FDA  (Maisto ir vaistų administracijos) draudimas (JAV) atlikti magnetinio rezonanso tyrimą be chirurginio magneto išėmimo.

SYNCHRONY kochlearinis implantas sukurtas panaudojus tris svarbiausias MED-EL technologijas (Triformance):

  • Likutinės klausos išsaugojimas (Structure Preservation),
  • Visos sraigės stimuliavimas (Complete Cochlear Coverage),
  • Tiksliausia garso kodavimo strategija (FineHearing).

SYNCHRONY Kochlearinio implanto sistema

Kaip veikia kochlearinis implantas?

Kochlearinis implantas – tai medicininė galimybė girdėti asmenims, kenčiantiems nuo stipraus iki visiško prikurtimo. Implantai gali būti efektyviai naudojami tiek iki kalbinio, tiek ir pokalbinio kurtumo atvejais vaikams ir suaugusiems pacientams. Stimuliuodami sensorines ląsteles sraigėje, kochleariniai implantai padeda pacientams girdėti aplinkos garsus ir kalbą.
Kochlearinio implanto sistema SYNCHRONY pasižymi išskirtinėmis girdėjimo savybėmis, puikiu patikimumu ir neprilygstama MRT sauga. Joje panaudotos firminės MED-EL technologijos, sukurtos užtikrinti natūralesnę klausą.

Tinkamas garso procesorius

SYNCHRONY nešiotojai gali rinktis arba už ausies tvirtinimą garso procesorių SONNET®, arba vienos dalies procesorių RONDO®. Abu garso procesoriai veikia su laiko patikrinta technologija Triformance, kuri užtikrina natūralesnę klausą

Sonnet

Už ausies tvirtinamas garso procesorius SONNET

SONNET turi dviejų mikrofonų technologiją ir sistemą Automatic Sound Management (ASM 2.0), todėl gali būti valdomas be rankų ir leidžia girdėti be pastangų bet kokioje aplinkoje. ASM 2.0 automatiškai reguliuoja garsumo lygį, mažina vėjo keliamą triukšmą ir padeda implanto nešiotojui sukoncentruoti savo klausą. Vandeniui atsparus, lengvas ir nuo ardymo apsaugotas SONNET yra idealus pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

 

Rondo

Vienos dalies garso procesorius RONDO

RONDO – tai valdymo dalis, sudėtinė baterija ir ritė viename kompaktiškame ir patogiame korpuse. RONDO yra tvirtinamas toliau nuo ausies, todėl ypač patogus žmonėms, kurie nešioja akinius. Kai RONDO naudojamas su priedu WaterWear, jis visiškai nepraleidžia vandens.

3,0 teslų MRT – neišėmus magneto

 1. Neprilygstamas MRT saugumas

 2. Mažiausias titaninis implantas

 3. Išbandyti tvirtinimo elementai

 4. Platus elektrodų pasirinkimas

Kochlearinis implantas SYNCHRONY

Laisvai besisukantį ir savaime prisiderinantį magnetą turintis SYNCHRONY yra vienintelis kochlearinis implantas, suderinamas su 3,0 teslų MR tyrimais neišėmus magneto. SYNCHRONY yra mažiausias ir lengviausias kochlearinis implantas, užtikrinantis ilgalaikį saugumą ir patikimumą. Variantas SYNCHRONY PIN turi mažus (1,4 mm) titano kaištelius įdėtam implantui įtvirtinti.

MED-EL siūlo plačiausią elektrodų pasirinkimą. Kartu su minkščiausiais ir lanksčiausiais elektrodais naudojamas SYNCHRONY išsaugo trapią sraigės nervų struktūrą.

Sistema Triformance

Implanto nešiotojai gali apsaugoti savo klausą, mėgautis plačiausiu ir turtingiausiu garsų diapazonu ir kur kas natūraliau suvokti kalbą bei muziką – visa tai laiduoja Triformance. Kad implanto nešiotojai galėtų džiaugtis kuo natūralesne klausa, SYNCHRONY veikia su sistema Triformance, kuri sujungia į viena tris svarbias MED-EL technologijas: Likutinės klausos išsaugojimas (Structure Preservation), visos sraigės stimuliavimas (Complete Cochlear Coverage) ir tiksliausia garso kodavimo strategija (FineHearing).

Bevielis prietaisų sinchronizavimas

Integruotos bevielės galimybės ir tiesioginė audio jungtis leidžia SONNET ir RONDO kalbos procesorius naudoti  su be kokių audio prietaisų ar pagalbinėmis klausymo sistemomis.

VIBRANT SOUNDBRIDGE® Vidurinės ausies implanto sistema

SOUNDBRIDGE yra optimalus pasirinkimas asmenims, kuriems diagnozuotas kondukcinis arba mišrus prikurtimas arba nuo lengvo iki sunkaus svyruojantis neurosensorinis prikurtimas. Sistema SOUNDBRIDGE yra skirta atstatyti gebėjimą girdėti po intervencijų į vidurinę ausį ir gydyti pacientus, kuriems diagnozuotas neurosensorinis prikurtimas kartu su kokia nors klinikine būkle (pvz., lėtiniu išorinės ausies uždegimu), neleidžiantis naudoti įprasto klausos aparato.

SOUNDBRIDGE implantas tiesiogiai stimuliuoja vidurinės ausies struktūras. Dėl Floating Mass Transducer (FMT), kuris mechaniškai stimuliuoja vidurinę ausį, tiesioginio kontakto technologijos naudotojai gali džiaugtis geresnės kokybės ir aiškesniu garsu. Kadangi ausies kanalas lieka visiškai atviras, šis sprendimas gali būti labai naudingas pacientams, turintiems išorinės ausies kanalo patologijų. Naujausia VORP karta yra suderinama su 1,5 teslos MR tyrimais, todėl naudotojams prireikus gali būti atliktas MRT.

Floating Mass Transducer

SOUNDBRIDGE implantas turi novatorišką Floating Mass Transducer (FMT). FMT perduoda garsą virpindamas vidurinės ausies struktūras tokiu būdu, kuris priklauso nuo kiekvieno paciento klausos poreikio. FMT universalumas leido imtis sėkmingų chirurginių sprendimų, žinomų kaip Vibroplastija (Vibroplasty).

Lankstumą chirurgams užtikrinanti Vibroplastija (Vibroplasty)

Dėl ilgametės SOUNDBRIDGE naudojimo patirties chirurginis lankstumas išaugo, ir dabar chirurgai turi keletą variantų, kaip galima įdėti FMT į vidurinę ausį. Tarp pavyzdžių galima paminėti trumpąjį priekalo procesą, ilgąjį priekalo, kilpos arba apvaliojo langelio procesą. Taigi FMT galima optimaliai įstatyti atsižvelgiant į asmens reikmes, anatomiją ir patologiją. Unikali vieno tvirtinimo taško konstrukcija reiškia, kad FMT vidurinėje ausyje yra tvirtinamas tiktai prie stimuliuojamos struktūros. Dėl šios savybės FMT tvirtinimas nepriklauso nuo kaukolės augimo ir šis įtaisas yra tinkamas naudoti tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

Kandidatai

Sistema SOUNDBRIDGE skirta 5 metų ir vyresniems asmenims, kurie atitinka vieną iš toliau pateiktų indikacijų rinkinių:

  • Asmenys, kuriems diagnozuotas neurosensorinis prikurtimas ir kartu klinikinė būklė, dėl kurios negalima naudoti įprasto klausos aparato. Kandidatų sklidimo ore slenksčiai patamsintame, sklidimą ore žyminčiame plote turi būti stabilūs.
  • Asmenys, kuriems diagnozuotas kondukcinis ir mišrus prikurtimas ir kuriems anksčiau buvo atlikta vidurinės ausies chirurginė operacija. Kandidatų sklidimo kauluose slenksčiai patamsintame, sklidimą kauluose žyminčiame plote turi būti stabilūs.

BONEBRIDGE® Kaulinė implanto sistema

BONEBRIDGE yra pirmas aktyvusis, odos nežalojantis klausos implantas, veikiantis kaulinio laidumo stimuliacijos principu. Pusiau implantuojami transkutaniniai implantai, pavyzdžiui, kochleariniai implantai ir vidurinės ausies implantai, per kelis dešimtmečius pasitvirtino kaip sėkmingai ir stabiliai veikiantys ir nedaug komplikacijų sukeliantys įtaisai. Dabar ši technologija pirmą kartą pritaikyta kaulinio laidumo stimuliacijai.

Tiesioginio kontakto kaulinis laidumas

BONEBRIDGE implantas tiesiogiai stimuliuoja kaulą, leisdamas pacientams džiaugtis geresnės kokybės klausa. BONEBRIDGE yra pirmas aktyvusis klausos implantas, kurį dedant chirurgui nereikia patekti į vidurinę ausį. Tiesioginio kontakto kaulinis laidumas kartu su moderniausia signalų apdorojimo technologija laiduoja kur kas geresnį kalbos ir garsų suvokimą.

Transkutaninė implanto sistema

Aktyvioji kaulinė sistema BONEBRIDGE, sukurta pasitelkus didelę MED-EL patirtį transkutaninės technologijos srityje, yra idealus sprendimas asmenims, kuriems nepadėjo klausos aparatai arba kuriems kiti klausos įtaisai nuolat sukelia odos komplikacijas. Virpesių keitiklis, vadinamas BC-FMT, yra implantuojamas speninės ataugos kaule. Todėl priėjimas prie vidurinės ausies nėra reikalingas, ir specialistai gali atlikti efektyvią bei rezultatyvią chirurginę procedūrą.

Kandidatai

Sistema BONEBRIDGE skirta 5 metų ir vyresniems asmenims, kurie atitinka vieną iš toliau pateiktų indikacijų rinkinių:

  • Asmenys, kuriems diagnozuotas kondukcinis prikurtimas ir atrezija arba mišrus prikurtimas ir kuriems anksčiau buvo atlikta vidurinės ausies chirurginė operacija. Kandidatų sklidimo kauluose slenksčiai patamsintame plote turi būti stabilūs.
  • Asmenys, kuriems diagnozuotas vienpusis kurtumas. Sklidimas ore priešingoje ausyje turi būti lygus arba didesnis nei 20 dBHL.