fbpx

Vidurinės ausies implantas

Vidurinės ausies implantas yra paprastas, tačiau efektyvus būdas girdėti aiškiai ir natūraliai. Atraskite, kodėl VIBRANT SOUNDBRIDGE yra pati populiariausia vidurinės ausies implanto sistema, ir ką ji gali padaryti jums

Sukurtas ateičiai

MED-EL nuolat kuria naujas technologijas, kurios bus sudėtos į ateities garso procesorius. Tačiau pasirūpina, kad kiekvienas naujas garso procesorius būtų suderinamas su kiekvienu SOUNDBRIDGE implantu, kad galėtumėte naudotis naujausiais klausos technologijos atradimais, nepaisant, kada jūs gavote savo implantą.

Saugumas aukščiau visko

Niekada negali žinoti, ką gyvenimas yra paruošęs ateityje, bet ir bet kokių žaizdų ar kitų sutrikimų atveju, SOUNDBRIDGE yra su jumis. SOUNDBRIDGE implantas yra sukurtas taip, kad galėtumėte atlikti profilaktinius magnetinio rezonanso tyrimus iki 1.5 teslos stiprumo, be būtinybės išimti implanto magnetą. Tai reiškia, kad nereikia papildomos operacijos, diskomforto, ir laiko be klausos.

Naujas būdas girdėti

SOUNDBRIDGE yra unikali vidurinės ausies implanto sistema, kuri atveria garso pasaulį žmonėms, turintiems klausos sutrikimų. Ji yra ideali asmenims, kuriems klausos aparatai nepagerina klausos, arba jų negali nešioti dėl medicininių priežasčių.
Priešingai nei klausos aparatas, kuris stiprina garsą išorėje, SOUNDBRIDGE garsą stiprina jūsų ausies viduje. Šis inovatyvus klausos būdas taip pat užtikrina puikią natūralaus garso kokybę, ir palengvina jūsų mėgstamiausių dalykų klausymą.

✅ Natūrali garso kokybė

✅ Jautrių ausies struktūrų saugojimas
Vienintelis vidurinės ausies implantas, prijungiamas tik viename taške

✅ Ilgalaikis patikimumas
Sėkmingiausias vidurinės ausies implantas per pastaruosius 20 metų

✅ Patogus nešioti
Su mažu ir stilingu SAMBA garso procesoriumi
implantas yra visiškai po oda

Patirtys su SOUNDBRIDGE

SOUNDBRIDGE naudotojai pasakoja mums, kaip jų vidurinės ausies implantas ne tik pagerino jų klausą, bet taip pat ir jų gyvenimus – darbe, namuose, su draugais ir šeima.

Sužinokite daugiau >

„Tik tada supratau, ko neturėjau tiek daug metų.“

Gerald, SOUNDBRIDGE naudotojas iš Vokietijos

Naudotojų istorijos

„Nenorėčiau vėl būti be mano naujos klausos.“

Kaip veikia Soundbrige?

SOUNDBRIDGE yra sukurtas žmonėms, turintiems silpną ar stiprų sensorineuralinį klausos sutrikimą, taip pat tiems, kurie turi konduktyvų ar mišrų klausos sutrikimą.

Klausa su SOUNDBRIDGE yra labai panaši į natūralią klausą. SAMBA garso procesorius aptinka garsus ir siunčia juos pro odą į SOUNDBRIDGE implantą. SOUNDBRIDGE tada konvertuoja šias garso bangas į mechanines vibracijas, visai kaip įprastai veikianti ausis. Šios vibracijos stimuliuoja ausies sraigę, kuri siunčia garso signalus į smegenis ir leidžia jums suprasti garsus, esančius aplink jus.

SOUNDBRIDGE sistema susideda iš dviejų komponentų. Išorėje nešiojamas SAMBA garso procesorius aptinka garsus aplink jus ir siunčia juos į vidinį implantą, kuris yra po oda už ausies.

Atidesnis žvilgsnis

SOUNDBRIDGE yra sukurtas visam gyvenimui su geresne klausa. Su naujausia klausos technologija, taip pat su patikimu ir su MRT suderinamu dizainu, jūs galite puikiai girdėti ilgus metus.

Su SAMBA 2, jūs turite garso procesorių, kuris yra pagamintas jūsų gyvenimo būdui. Lankstūs jungiamumo nustatymai, prašmatnūs dangteliai, ir viskas sudėta į mažą, patogų įrenginį.

SAMBA 2
Garso procesorius

 • Lengviausias garso procesorius
 • Madingi dangteliai
 • Išmanioji girdėjimo technologija

VIBRANT SOUNDBRIDGE
VORP 503 implantas

 • Natūrali garso kokybė
 • Ilgalaikis patikimumas
 • 5 teslų MRT be operacijos

Kodėl rinktis SOUNDBRIDGE?

Po klausos aparatų

Jeigu negalite naudoti klausos aparatų, arba jie jums nepatogūs, SOUNDBRIDGE jums gali būti puikus pasirinkimas. Su SOUNDBRIDGE, jūs nieko neturėsite savo ausies kanale, kas leidžia išvengti ausų infekcijų, su kuriomis susiduria kai kurie klausos aparatų naudotojai.
Taip pat gali būti, kad klausos aparatai tiesiog nėra pakankamai galingi jūsų klausos sutrikimui. Kadangi SOUNDBRIDGE garsą atsiunčia tiesiai į jūsų ausies vidų, garsai yra daug stipresni ir aiškesni nei su daugeliu klausos aparatų – be jokių garsių trikdžių. Tai reiškia, kad galite mėgautis visu garso spektru, nuo garsiausių iki tyliausių garsų.

Jauniems ir Seniems

SOUNDBRIDGE yra vienintelė vidurinės ausies implanto sistema, kurią gali naudoti ir vaikai, ir suaugusieji. Jo unikalus dizainas reiškia, kad vaikai nuo 5 metų amžiaus gali patirti SOUNDBRIDGE natūralaus garso kokybę, pagerinant jų klausą iki 73%. Mažiems vaikams turint ankstyvą galimybę girdėti, jie auga ir vystosi kaip ir bendraamžiai, ir užaugę pasiekia tai, ko nori gyvenime.

 

 

 

73%
geresnė klausa

 

 

easyMRI

Jokios operacijos

✅ Jokio diskomforto

Nulis laiko be klausos

SAMBA 2 garso procesorius

SAMBA 2 yra naujausia garso procesorių karta SOUNDBRIDGE ir Bonebridge implantams. Su aptakiu, intuityviu dizainu ir intelektualia klausos technologija, lis sukurtas tam, kad klausos patirtis būtų kuo paprastesnė.

Kiti žingsniai

Ko galite tikėtis toliau? Proceso, norint įsigyti kochlearinį implantą, žingsniai yra tokie:

1. Vertinimas

Visų pirma, jūs praeisite įprastus vertinimus, norint įsitikinti, kad esate tinkamas kandidatas šiam implantui, ir ar yra kokių nors papildomų veiksnių, kuriuos jūsų gydymo komanda turėtų apsvarstyti. Jūsų klinikinė komanda tiksliau paaiškins jums ir jūsų šeimai apie tai, ko tikėtis kituose žingsniuose.

2. Implantacija

Norint implantuoti SOUNDBRIDGE, operacija yra paprasta ir dažniausiai trunka 1-2 valandas naudojant bendrąją arba vietinę anesteziją. Pacientai dažniausiai gali vaikščioti jau kitą dieną. Jūsų buvimas ligoninėje gali užsitęsti vieną ar daugiau dienų, priklausomai nuo jūsų individualių poreikių ir to, kas įprasta jūsų regione.

3. Aktyvacija

Maždaug po kelių savaičių nuo implantacijos, turėsite savo pirmąjį pritaikymą. Ši „aktyvavimo diena“ reiškia, kad jūsų audiologas įjungs jūsų garso procesorių pirmą kartą ir jūs išgirsite jūsų pirmuosius naujus garsus. Procesoriaus garso nustatymai bus pakeisti, kad atitiktų jūsų klausos poreikius.

Techniniai duomenys

Svoris

10.6 g

Ypatybės

 • Implanto tvirtinimas įgręžiamu varžteliu
 • Įvairūs jungikliai kiekvienai galimai indikacijai
 • Modernizuotas dizainas ir optimali geometrija

MRt saugumas

 1.5 teslos

 

Korpuso dizainas

 • Varžtų tvirtinimas
 • Rekomenduojamas demoduliatoriaus išlyginimo gylis: 1,9 mm

Saugumo ypatybės

Apsauga nuo per didelės įtampos