fbpx

Kaulinio laidumo implantas

Jungiantis puikią garso kokybę ir neįtikėtinai patogų dizainą, BONEBRIDGE naudoja pažangią kaulo kondukcijos technologiją, norint į jūsų pasaulį įnešti garsą.

Patogus ir efektyvus

BONEBRIDGE yra didelio našumo klausos implantas, kurį lengva naudoti ir nešioti. Naudodamas kaulo kondukciją perkelti garsą tiesiai į jūsų vidinę ausį, BONEBRIDGE užtikrina natūralią garso kokybę, kad niekada nepraleistumėte nei akimirkos.

BONEBRIDGE taip pat yra vienintelis kaulinio laidumo implantas, kuris yra visiškai po oda – tiesą sakant, net nepastebėsite, kad jis ten! Išorėje nešiojamas SAMBA garso procesorius patogiai laikosi ant jūsų galvos, ir jo paprastas dizainas leidžia jį nesunkiai paslėpti po plaukais.

✅  Natūrali garso kokybė

✅  BONEBRIDGE implantas yra visiškai po oda

✅  Mažas ir stilingas garso procesorius

Patirtys su BONEBRIDGE

BONEBRIDGE vartotojai pasakoja mums, kaip jų kaulo kondukcijos implantas ne tik pagerino jų klausą, bet ir jų gyvenimus – darbe, namuose, su draugais ir šeima.

Sužinokite daugiau >

„Šiandien aš vis dar negaliu patikėti, kokį skirtumą gali padaryti šis mažas prietaisas!“

Daniela A., BONEBRIDGE vartotoja iš Austrijos

Naudotojų istorijos

„Jausmas buvo toks natūralus, atrodė, kad nešioju jį jau metų metus.“

Kaip veikia BONEBRIDGE?

Normalioje klausoje, garso vibracijos yra siunčiamos pro išorinę ir vidurinę ausies dalis, į vidinę ausį. Jei kenčiate nuo konduktyvaus ar mišraus klausos sutrikimo, jūsų išorinė arba vidurinė ausis yra pažeista, taigi garsai negali efektyviai pasiekti jūsų vidinės ausies. BONEBRIDGE visiškai apeina jūsų pažeistą išorinę ir vidinę ausis, ir siunčia garso vibracijas į jūsų vidinę ausį pro kaukolės kaulus. Tai leidžia jums mėgautis puikia klausa, nepaisant klausos sutrikimų.
Jei kenčiate nuo kurtumo vienoje pusėje, BONEBRIDGE taip pat gali būti naudojamas siųsti garso vibracijas iš jūsų negirdinčios pusės į jūsų „gerąją pusę“. Tai leidžia jums laisvai prisijungti prie pokalbio, nesvarbu kur prie stalo sėdėtumėte.

BONEBRIDGE sistema sudaryta iš dviejų komponentų. Išorėje nešiojamas garso procesorius aptinka garsus aplink jus ir siunčia juos į vidinį implantą, kuris yra po oda už ausies.

Atidesnis žvilgsnis

BONEBRIDGE suteikia puikią garso kokybę – ir dar daugiau. BONEBRIDGE siūlo puikų patikimumą ir magnetinio rezonanso saugumą, ir taip pat visą gyvenimą su geresne klausa. O su SAMBA, jūs turite garso procesorių, kuris yra pagamintas jūsų gyvenimo būdui. Lankstūs jungiamumo nustatymai, prašmatnūs dangteliai, ir viskas sudėta į mažą, patogų įrenginį.

SAMBA 2
Garso procesorius

 • Lengviausias garso procesorius
 • Madingi dangteliai
 • Išmanioji girdėjimo technologija

BONEBRIDGE
BCI 601 implantas

 • Natūrali garso kokybė
 • Pilnai implantuotas
 • 1,5 teslos magnetinis rezonansas be operacijos

Kodėl rinktis BONEBRIDGE?

Patogus sprendimas

BONEBRIDGE yra vienintelis aktyvus kaulinio laidumo implantas, kuris yra pilnai implantuotas po oda. Tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis kad kažkas matysis pro jūsų odą, nebus atvirų žaizdų, taigi ir nereikės kasdien rūpinis oda. Tiesiog užsidėkite SAMBA 2 garso procesorių kiekvieną rytą, ir pamirškite apie jį visą likusią dieną.

Stilingas sprendimas

Padarykite BONEBRIDGE nepastebimu. SAMBA garso procesorius dėvimas ant jūsų galvos, už jūsų ausies, ir yra patogiai laikomas vietoje magnetų pagalba. Dėl to lengva paslėpti kompatiškąjį SAMBA po plaukais. Taip pat galite padaryti savo procesorių išskirtiniu su stilingais SAMBA dangteliais.

Ilgalaikis sprendimas

Klausos implantas yra sprendimas visam gyvenimui, todėl yra labai svarbu pasirinkti sistemą, kuria galite pasikliauti. Tvirtas BONEBRIDGE dizainas yra sukurtas taip, kad galėtumėte džiaugtis klausa daugelį metų. Implantas gali ištverti magnetinio rezonanso tyrimus iki 1,5 teslos, todėl esate pasiruošęs bet kam, kas gali būti ateityje. Taip pat, su BONEBRIDGE jūs galite lengvai atnaujinti garso procesorių į naujausią modelį, ir naudotis naujausia klausos technologija.

 

easyMRI

 Jokios operacijos

✅ Jokio diskomforto

 Nulis laiko be klausos

SAMBA 2 garso procesorius

SAMBA 2 yra naujausia garso procesorių karta SOUNDBRIDGE ir Bonebridge implantams. Su aptakiu, intuityviu dizainu ir intelektualia klausos technologija, lis sukurtas tam, kad klausos patirtis būtų kuo paprastesnė.

Kiti žingsniai

Ko galite tikėtis toliau? Proceso, norint įsigyti kochlearinį implantą, žingsniai yra tokie:

1. Vertinimas

Visų pirma, jūs praeisite įprastus vertinimus, norint įsitikinti, kad esate tinkamas kandidatas šiam implantui, ir ar yra kokių nors papildomų veiksnių, kuriuos jūsų gydymo komanda turėtų apsvarstyti. Jūsų klinikinė komanda tiksliau paaiškins jums ir jūsų šeimai apie tai, ko tikėtis kituose žingsniuose.

2. Implantacija

Norint implantuoti BONEBRIDGE, operacija yra paprasta ir dažniausiai trunka apie 1 valandą naudojant bendrąją anesteziją. Pacientai dažniausiai gali vaikščioti jau kitą dieną. Jūsų buvimas ligoninėje gali užsitęsti vieną ar daugiau dienų, priklausomai nuo jūsų individualių poreikių ir to, kas įprasta jūsų regione.

3. Aktyvacija

Maždaug po 1-2 savaičių nuo implantacijos, turėsite savo pirmąjį pritaikymą. Ši „aktyvavimo diena“ reiškia, kad jūsų audiologas įjungs jūsų garso procesorių pirmą kartą ir jūs išgirsite jūsų pirmuosius naujus garsus. Procesoriaus garso nustatymai bus pakeisti, kad atitiktų jūsų klausos poreikius

Techniniai duomenys

Svoris

Apie 20 g

Savybės

 • TENS
 • Implantas su davikliu yra saugiai įterptas po oda
 • Odos infekcijos rizika yra labai maža, todėl nereikia nuolatinės odos priežiūros
 • Tiesioginis kaulo laidumas kartu su moderniausiu signalo apdorojimu užtikrina puikius audiologinius rezultatus
 • Kosmetiškai patrauklus sprendimas

MRT saugumas

Iki 1.5 Tesla