VIBRANT SOUNDBRIDGE vidurinės ausies implanto sistema

VIBRANT SOUNDBRIDGE

Sėkmingiausias viduriniosios ausies implantas rinkoje

Priešingai nei klausos aparatai, kurie tik pagarsina garsą, Vibrant Soundbridge aplinkoje girdimą garsą paverčia mechaniniais virpesiais. Ši mechaninė energija naudojama stimuliuoti viduriniosios ausies dalis, kad būtų suvokiamas itin aukštų dažnių garsas.
Dėl unikalaus dizaino Vibrant Soundbridge yra patikimas prietaisas, kuris gali optimaliai kompensuoti įvairių tipų ir stiprumo prikurtimą. Šis implantas puikiai tinka asmenims, negalintiems naudoti tradicinių klausos aparatų arba kurių tokie aparatai netenkina.

VORP implantas

Vidinė


Implantas su FMT
Implantas yra vidinis Vibrant Soundbridge komponentas. Jame įmontuotas FMT (Floating Mass Transducer) daviklis, kuris pagal individualius vartotojo poreikius vibruoja atsakydamas į garsinę stimuliaciją. FMT gali tiksliai perduoti garsinę informaciją iki 8000Hz.

Amadé audio procesorius

Išorinė


Amadé audio procesorius
Amadé audio procesorius sukurtas koncentruojantis į kalbą, sklindančią tiesiai iš klausančiojo priešakio ir siekiant sumažinti foninį triukšmą. Dvigubo mikrofono technologija su kryptiniu režimu leidžia sumažinti iš priekio ir iš nugaros sklindančius trikdžius. Procesorius nuolat kontroliuoja netikėtus garsius garsus ir sumažina vėjo sukeliamus trikdžius. Šios sumanios funkcijos leidžia vartotojui suprantamai ir patogiai bendrauti su kolegomis ir draugais bet kokiose situacijose.

Gamintojo puslapis www.medel.com.

 

Kaune:

Eivenių g. 17, LT-50166 Kaunas
Tel.: (8-37) 796914
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas : info@surdotechnika.lt

Vilniuje:

Kalvarijų g 98, LT-08211 Vilnius
Tel.: (8-5) 2700009
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas vilnius@surdotechnika.lt

Klaipėdoje:

Lietuvininkų a. 3, LT-92225 Klaipėda
Tel.: (8-46) 217118
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas klaipeda@surdotechnika.lt