Synchrony kochlearinio implanto sistema

SYNCHRONY

Kochlearinio implanto sistema SYNCHRONY pasižymi išskirtinėmis girdėjimo savybėmis, puikiu patikimumu ir neprilygstama MRT sauga. Joje panaudotos firminės MED-EL technologijos, sukurtos užtikrinti natūralesnę klausą.


SYNCHRONY nešiotojai gali rinktis arba už ausies tvirtinimą garso procesorių SONNET®, arba vienos dalies procesorių RONDO®. Abu garso procesoriai veikia su laiko patikrinta technologija Triformance, kuri užtikrina natūralesnę klausą.SYNCHRONY implantas

Implantas

Laisvai besisukantį ir savaime prisiderinantį magnetą turintis SYNCHRONY yra vienintelis kochlearinis implantas, suderinamas su 3,0 teslų MR tyrimais neišėmus magneto. SYNCHRONY yra mažiausias ir lengviausias kochlearinis implantas, užtikrinantis ilgalaikį saugumą ir patikimumą. Variantas SYNCHRONY PIN turi mažus (1,4 mm) titano kaištelius įdėtam implantui įtvirtinti. MED-EL siūlo plačiausią elektrodų pasirinkimą. Kartu su minkščiausiais ir lanksčiausiais elektrodais naudojamas SYNCHRONY išsaugo trapią sraigės nervų struktūrą.

 

 

 

 

SONNET kalbos procesorius

Už ausies tvirtinamas garso procesorius SONNET

SONNET turi dviejų mikrofonų technologiją ir sistemą Automatic Sound Management (ASM 2.0), todėl gali būti valdomas be rankų ir leidžia girdėti be pastangų bet kokioje aplinkoje. ASM 2.0 automatiškai reguliuoja garsumo lygį, mažina vėjo keliamą triukšmą ir padeda implanto nešiotojui sukoncentruoti savo klausą. Vandeniui atsparus, lengvas ir nuo ardymo apsaugotas SONNET yra idealus pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

 

 

RONDO kalbos procesoriusVienos dalies garso procesorius RONDO

RONDO – tai valdymo dalis, sudėtinė baterija ir ritė viename kompaktiškame ir patogiame korpuse. RONDO yra tvirtinamas toliau nuo ausies, todėl ypač patogus žmonėms, kurie nešioja akinius. Kai RONDO naudojamas su priedu WaterWear, jis visiškai nepraleidžia vandens. 

 

 

 

Sistema Triformance

Implanto nešiotojai gali apsaugoti savo klausą, mėgautis plačiausiu ir turtingiausiu garsų diapazonu ir kur kas natūraliau suvokti kalbą bei muziką – visa tai laiduoja Triformance. Kad implanto nešiotojai galėtų džiaugtis kuo natūralesne klausa, SYNCHRONY veikia su sistema Triformance, kuri sujungia į vieną tris svarbias MED-EL technologijas: likutinės klausos išsaugojimas (Structure Preservation), visos sraigės stimuliavimas (Complete Cochlear Coverage) ir tiksliausia garso kodavimo strategija (FineHearing).

 

Kaune:

Eivenių g. 17, LT-50166 Kaunas
Tel.: (8-37) 796914
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas : info@surdotechnika.lt

Vilniuje:

Kalvarijų g 98, LT-08211 Vilnius
Tel.: (8-5) 2700009
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas vilnius@surdotechnika.lt

Klaipėdoje:

Lietuvininkų a. 3, LT-92225 Klaipėda
Tel.: (8-46) 217118
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas klaipeda@surdotechnika.lt