Elektrodų įvairovė

Elektrodų įvairovė
Bet kokios struktūros sraigei

MED-EL yra kochlearinių implantų industrijos lyderė ir siūlo minkštus bei lanksčius elektrodus, kurie pilnai apima sraigę ir maksimaliai apsaugo jautrią viduriniosios ausies struktūrą nuo sužalojimo. Didelė elektrodų įvairovė leidžia chirurgams pasirinkti patį optimaliausią sprendimą, atitinkantį kiekvieno asmens individualią anatomiją.

Standartinis elektrodai
Devynių iš dešimties chirurginių operacijų metu yra pasirenkamas minkštas ir lankstus standartinis elektrodas. 31 mm ilgio standartinis elektrodas yra ilgiausias rinkoje elektrodas, turintis 12 porų kontaktų. Jis apima ir stimuliuoja visą sraigę nuo pagrindo iki pačios viršūnės visus įmanomus dažnius.

FLEXsoft elektrodai
Kaip ir standartinį elektrodą, FLEXsoft elektrodą galima įvesti giliai į sraigę. Jis pasižymi didesniu mechaniniu lankstumu, jį galima dar švelniau įvesti į sraigę.

Vidutinis elektrodai
Vidutinis elektrodas turi 12 vidutiniais atstumais išdėstytų elektrodų porų. Jis skirtas tiems atvejams, kada nepageidaujama elektrodą įvesti giliai arba to padaryti negalima dėl anatominių apribojimų.

FLEXEAS elektrodai
FLEXEAS elektrodas su elektrinio akustinio stimuliavimo sistema įvedamas ne giliau kaip iki bazinio sraigės išraito.

Sutrumpinti elektrodai
Specialiai sukurtas dalinės osifikacijos atvejams arba jei sraigė nepakankamai išsivysčiusi. Sutrumpintas elektrodas turi 12 kontaktų porų, vienodais tarpais išdėstytų per visą sutrumpintą elektrodo atstumą, todėl padidėja kanalų skaičius ir optimaliai pagerėja rezultatas

Šakotieji elektrodai
Specialiai sukurtas stiprios osifikacijos atvejams. Šakotasis elektrodas turi dvi atskiras elektrodų atšakas. Ant vienos yra penkios, o ant kitos septynios kontaktų poros.

Smegenų kamieno klausos implantas (ABI)
ABI implantas skirtas pacientams, kurių klausos nervai nefunkcionuoja paprastai dėl II tipo neurofibromatozės (NF2). Specialus elektrodas su 12 kontaktų, kurie išdėstyti ant minkštos išformuotos silikoninės plokštelės.

 

 

Kaune:

Eivenių g. 17, LT-50166 Kaunas
Tel.: (8-37) 796914
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas : info@surdotechnika.lt

Vilniuje:

Kalvarijų g 98, LT-08211 Vilnius
Tel.: (8-5) 2700009
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas vilnius@surdotechnika.lt

Klaipėdoje:

Lietuvininkų a. 3, LT-92225 Klaipėda
Tel.: (8-46) 217118
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas klaipeda@surdotechnika.lt