Klausos apsaugos priemonės Alpine

ALPINE KLAUSOS APSAUGOS PRIEMONĖS

Žmonės, dirbantys triukšmingomis sąlygomis (gamyklų, oro uostų darbuotojai, lakūnai, profesionalūs muzikantai, garso inžinieriai, diskotekų vedėjai, kariškiai, odontologai ir daugelis kitų profesijų atstovai), yra rizikos grupėje, nes jiems gresia ūžesys ausyse ir prikurtimas.

Alpine klausos apsaugos skirtos daugumai rizikos grupių. Tai puiki prevencinė priemonė. Šiuos filtrus galima naudoti dauk kartų, o pranašumas prieš paparastus kištukus ar ausines, kad su klausos apsaugomis Jūs galite susikalbėti su bendradarbiu ir girdite kitus reikalingus aplinkos garsus. Visi Alpine grupės klausos apsaugai skirti produktai gaminami iš labai lanksčios ir patvarios termoplastinės medžiagos. Dėl kūno skleidžiamos šilumos ausų kištukai prisitaiko prie klausos kanalo formos. Dėl to šie gaminiai yra labai patogūs. Visi gaminiai yra patvariuose dėkluose. Kad būtų lengviau įstatyti ausų kištukus, galima naudoti mažą įstatymo vamzdelį. Jei klausos kanalas mažas (moterims ir vaikams), kištuko dydį galima pritaikyti jam pakeičiant vienos plokštelės dydį.

    Faktai, kuriuos reikia žinoti apie klausos apsaugos priemones

• Klausos apsauga neturi blokuoti visų garsų, užtenka sušvelninti ar prislopinti.

• Neįmanoma pasiekti "absoliučios tylos"; garsas taip pat perduodamas į būgnelį per kaulą (kaulų-laidumas).

• Įndividualiai gaminamos klausos apsaugos nebutinai geriausiai apsaugo, bet jos patogiausios.

• Mes prekiaujame klausos apsaugomis priemonėmis muzikos klausimui ir garso inžinieriams.

• Mes prekiaujame skirtingų rūšių klausos apsaugomis skirtomis apsisaugoti nuo kenksmingų garsų, bet taip pat turime spaudimo balansavimui (skirtos kovoti su lėktuvo kabinos spaudimo pokyčių sukeliamu nepatogumu).

• Niekada nesidalinkite ausų apsaugomis: galite užsikrėsti ausies infekcija.

• Patariama naudoti klausos apsaugos priemones, jei jūsų darbo vietoje triukšmo lygis viršija 80dB ir privaloma, jei triukšmas 85dB arba dar garsesnis.

• Spengimas ausyse (tinnitus) nėra išgydomas įprastinėmis medicinos praktikomis. Yra būdų ir priemonių, kurios sušvelnina užesį.

• 120 dB triukšmo aplinkoje Jūs vis dar galite pažeisti klausą net ir su geriausiomis klausos apsaugomis.

P.S. Lietuvoje nerenkamos statistikos, kiek žmonių neprigirdi, bet galime nagrinėti Didžiosios Britanijos pavyzdį. Vienas žmogus iš septynių turi problėmų susijusiu su klausos praradimu (ypatingai jauni žmonės). Duomenys iš “Kurtumo tyrimo Didžiojoje Britanijoje” (Deafness Research UK): Puse žmonių virš 60 metų skundžiasi klausos sutrikimais, o taip pat didėja jaunų žmonių skaičiai, kurie patiria klausos sutrikimus dėl garsaus triukšmo (dažniausiai dėl garsiai klausomos muzikos).

Produktų aprašymas


SleepSoft

Knarkimas, mokymasis ir miegojimas
Daugybė žmonių gyvena kartu su partneriu, kuris miegodamas knarkia. Šiems žmonėms Alpine sukūrė SleepSoft. Šie ausų kištukai pagaminti kartu su specialiu filtru, kuris praleidžia tam tikrus garso dažnius ir nepraleidžia nepageidaujamų. To pasekoje nebesigirdi eismo triukšmo, knarkimo, kaimynų keliamo triukšmo ar kitų nemalonių aplinkos garsų, bet aukšto dažnio garsus kaip antai verkiantis vaikas, durų skambutis ar žadintuvas girdėsite.

Pirkti internetu!FlyFit


Skrydžiai lėktuvu ir kelionės
FlyFit
buvo sukurti naudoti kelyje arba atostogų laikotarpio metu. FlyFit yra puiki priemonė apsisaugoti nuo nemalonaus triukšmo mašinose, traukiniuose ar lėktuvuose. Taip pat tinkami naudoti miego, Jūsų atostogų, metu, kai norite pailsėti triukšmingoje aplinkoje.

Pirkti internetu!

WorkSafe

 

Darbui ar hobiui
Gręžimas, šlifavimas, kirtimas ar pjovimas; visa tai sukelia žalingą triukšmą. Darbuose, kur triukšmo lygis viršija 80 dB, rekomenduojama naudoti klausos apsaugos priemones. Vis daugiau žmonių naudoja klausos apsaugos priemones ir dirbdami namie. Kaip bebūtų, dažniausiai žmonės vengia įprastinių ausų kištukų dėl nepatogumo, visiškos garso izoliacijos, kainos ar kitų priežasčių. WorkSafe ausų kištukai yra patogūs nešioti,juos galima naudoti daug kartų,jie turi specialų filtrą dėl ko žmonių kalba ar radijas puikiai girdimi.

Pirkti internetu!


SwimSafe

 

Vanduo ausyse
Daug žmonių, kurie mėgsta plaukioti, kenčia nuo ausų “uždegimo”; 1 iš 250 susiduria su šia problema, iš jų dauguma vaikai. Apsisaugojimui nuo vandens jie dažniausiai naudoja vašką,putų kištukus ar impregnuotus vatos gabaliukus, kurie gali būti nepatogūs ir sukelti nemalonų jausmą. Šioms problemoms spręsti Alpine sukūrė SwimSafe ausų kištukus. Juose įmontuotas filtras leidžia girdėti aplinką ir tuo pačiu metu saugo ausis nuo vandens.

Pirkti internetu!PartyPlug

 

Vakarėliai klube; koncertai
Eiti į vakarėlius – smagu, bet zvimbimas ausyse kitą dieną - ne! Garso lygis klubuose gali būti labai žalingas Jūsų ausims. Kiekvienais metais nemažai jaunų žmonių susiduria su klausos sutrikimais. Klubu lankytojams Alpine sukūrė PartyPlug. Su specialiu filtru puikiai girdėsite pašnekovą ir muzikos klausymas išliks malonus, o kitą dieną jausites mažiau pavargęs.

Pirkti internetu!


 

 

Kaune:

Eivenių g. 17, LT-50166 Kaunas
Tel.: (8-37) 796914
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas : info@surdotechnika.lt

Vilniuje:

Kalvarijų g 98, LT-08211 Vilnius
Tel.: (8-5) 2700009
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas vilnius@surdotechnika.lt

Klaipėdoje:

Lietuvininkų a. 3, LT-92225 Klaipėda
Tel.: (8-46) 217118
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas klaipeda@surdotechnika.lt