Klausos aparato naudojimas

Čia rasite patarimų kaip naudoti klausos aparatą, kaip jį prižiūrėti, kad jis būtų jums maksimaliai naudingas.

Patarimas kaip naudoti klausos aparatą

Nenaudojamą klausos aparatą reikia išjungti. Išimkite elementą, jei klausos aparato nenaudosite kelias dienas. Elementus laikykite vėsioje, sausoje vietoje, o klausos aparatą valykite. - Klausos aparatą reikia saugoti nuo per didelės temperatūros ar drėgmės. - Prieš einant į dušą ar vonią, klausos aparatą reikia nusiimti. - Prieš naudojant plaukų džiovintuvą, laką ar kitas purškiamas priemones, klausos aparatą taip pat reikia nusiimti. Nenešiokite klausos aparato, jei jums bus atliekami rentgenologinis, kompiuterinės tomografijos ar magnetinio branduolinio rezonanso tyrimai, trumpųjų bangų diatermija ar panašus spindulinis gydymas.

Priežiūra

Klausos aparato viduje yra sudėtingų ir jautrių elektroninių dalių. Todėl labai svarbu klausos aparatą prižiūrėti atidžiai ir atsargiai. Kasdienis valymas ir nuolatinė priežiūra prailgina klausos aparato tarnavimo laiką ir užtikrina, kad prietaisas tiksliai analizuos ir atkurs garsą. Atidi priežiūra padės jums džiaugtis maksimalia klausos aparato suteikiama nauda.

Elementai

Skaitmeninio klausos aparato veikimas gerokai priklauso nuo naudojamo elemento kokybės. Kad klausos aparatas funkcionuotų tinkamai, reikia naudoti aukštos kokybės elementą. Elemento tarnavimo laikui įtakos turi jo kokybė. Jei elementas yra patikimas, išvengsite periodiškų klausos aparato sutrikimų ar priešlaikinio elemento išsieikvojimo (apie elemento išsieikvojimą vartotojas informuojamas pyptelėjimais).

 

Kaune:

Eivenių g. 17, LT-50166 Kaunas
Tel.: (8-37) 796914
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas : info@surdotechnika.lt

Vilniuje:

Kalvarijų g 98, LT-08211 Vilnius
Tel.: (8-5) 2700009
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas vilnius@surdotechnika.lt

Klaipėdoje:

Lietuvininkų a. 3, LT-92225 Klaipėda
Tel.: (8-46) 217118
Darbo laikas: I-V 9:00-17:00
el. paštas klaipeda@surdotechnika.lt